Kosmetika

Na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti. Vhodné pro jakýkoliv věk a druh pleti. Svěřte péči o svou pleť do rukou profesionálních kosmetiček.

KOSMETICKÉ PÉČE 90 MINUT ZAHRNUJE

Analýzu pleti, čištění pleti manuální nebo ultrazvukovou špachtlí, úpravu obočí, peeling dle typu pleti, masáž obličeje a dekoltu, maska dle typu pleti zažehlení vhodného séra. Péče je zakončena nanesením kompletní pěstící řady pro danou pleť. Cena: 600 Kč 

KOSMETICKÉ PÉČE 60 MINUT ZAHRNUJE

Analýzu pleti, čištění pleti manuální , peeling dle typu pleti, masáž obličeje, maska dle typu pleti . Péče je zakončena nanesením kompletní pěstící řady pro danou pleť.
Cena: 590 Kč 


Používáme kosmetiku CHRISTINA určenou pro profesionály: 

Dermokosmetika CHRISTINA je izraelská korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

CHRISTINA má 11 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách. V nabídce značky najdete: efektivní profesionální kosmetiku pro práci v kosmetických salonech a klinikách, kosmetické přípravky pro domácí péči o pleť vhodné pro každodenní použíti, kosmetické doplňky.